0.5 TON DAN 15 TON’A KADAR DENGE (KARŞI) AĞIRLIKLI MONORAY VİNÇ KALDIRMA MAKİNELERİ  

FEM  normlarına göre imal edilen monoray vinç kaldırma makinesi , işletmelerin çalışma ortamı, çalışma sıklığı ve maksimum yük kaldırma kapasiteleri gözetilerek imal edilirler. Denge ağırlıklı monoray vinçler(karşı ağırlıklı olarak da bilinir) hem kaldırma yüksekliği, hem de  kaldırma mesafesi kısa olan işletmelerde tercih ediliriler. Ray üzerine montajı yapılan vinç makinesine ait makine ünitesi, kirişin tam altında değil ,yanında yer alır.Böylelikle makinenin kanca altı mesafesi kısalmış olur. Vinç kaldırma makinelerimiz halat kılavuzlu olarak üretildiklerinden ISG standartlarına uygundur. Ayrıca kaldırma makinesi üzerinde Limit switchlerin bulunması.Yüklerin vinç kaldırma kapasitesinin üzerine çıkılmasının önüne geçilebilmektedir. 

Vinç Makinelerimizin genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

»FEM Normlarına uygun  olarak üretim ile maksimum verimin elde edilmesi. 

»Ağır Tonajlı yüklerin kaldırılması ve taşınmasına uygun tasarım ve imalat ile randımanlı kullanım olanağı artırılmıştır. 

» Dayanıklı çelik  Konstrüksiyon ile  korozyon ve aşınmanın önüne geçilmiştir. 

» Peryodik Bakım Kolaylığı ile makine ömrü artırılmıştır. 

» Kaldırma -İndirme  Sınırlayıcı Switchler ile emniyetli kullanım imkanı sağlanır. 

» Vinç Makinesinin (Kedi) sağa ve sola hareketlerini  sınırlayan limit Switchler ile vincin emniyetli çalışması sağlanır. 

»İmalatta  yüksek kaliteli çelik sınıflarının kullanılması ile uzun ömürlüdürler. 

»Kompakt yapısı ile kullanım alanın verimli kullanılması sağlanır.

»İmal edilen makinelerin servis faktörü yüksektir. 

»GLOBAL TAVAN VİNÇ SİSTEMLERİ tarafından tamamen yerli olarak üretilen vinç makinelerinin çelik konstrüksiyonu kaynak normlarına uygun olarak imal edilirler.

Daha Detaylı Bilgi İçin Bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz..