GL.PS12N- 2.9 MT.

1200 Kg. TAM- LİTYUM- AKÜLÜ İSTİF MAKİNESİ 

Farklı kapasite ve kaldırma yüksekliği talebi, istif makinelerinin tasarımını biçimlendirmektedir.1.2 Ton kapasiteli bu ürün depolarda çok ağır olmayan ancak alan olarak büyük depolarda örneğin lojistik hizmeti veren firmalarda olduğu gibi taşıma yapılacak olan mesafelerin uzun olması durumunda zamandan kazanmak için tercih edilirler. Tabi en önemli konuda bu makinelerin şarj olması için geçen süredir. Lityum akülü istif makinelerini en önemli avantajı da bu noktada başlar.
Kısa sürede pillerin şarj olabilmesi kesintisiz çalışma olanağı sağlar .Bu cihazlarda iş güvenliğini artırmak ve korumak önemli bir konu olup, ağır yüklerin taşınması sırasında personel üzerinde oluşan önemli  olumsuz etikler ortadan kaldırılmıştır. Şimdi Ürüne biraz daha detaylı bakalım..

Genel Özellikler.

 1.2Ton Tam akülü istif makinesi 
Operatörün çalışma güvenliğini artıran en önemli unsur görüş açıklığıdır. Operatör bulunduğu yerden hem çatalları hemde yük'ü görebilmektedir.

1.2Ton Tam akülü istif makinesi
Bakım yapılması gerektiğinde,gövde içerisinde ulaşılamayan hiçbir nokta kalmaz.Bütün komponentler ulaşılması ve değiştrilmesi kolay,modüler sistemdir.Tasarıma özel hiçbir söküm aparatına gerek yoktur.Bu durum yapılacak bakımın hızlı ve ekonomik olmasını sağlar.