GL.PS 16L/16LFFL -1.6 TON TAM AKÜLÜ İSTİF MAKİNESİ 

3600 mm / 4600 mm

1600 kg.Kaldırma ve taşıma kapasiştesine sahip olan bu tam akülü istif makinesi ; yaya kontrolünde hızlı istifleme işlemlerini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.Gövdenin yan tarıfanda bulunan kontrol kolu sayesinde ,istif makinesinin kullanımı hem kolay hemde oldukça güvenlidir.Komponent bazında dünyada tanınmış markalar tercih edilmiş olup dayanıklılık ve performans açısından dünya genelinde ki kullnıcılardan tam not almıştır.Ayrıca ürünün kullnımı hakkında bilgi edinmek iiçin linkinden videoyu izleyebilirisiniz Şimdi ürünün genel özelliklerine kısaca inceleyelim.

Genel Özellikler : 

  • Dünyada yüksek standartlı üretilmiş kaliteli komponentlerin (bileşenler) tercih edilemesi ,bakım maliyetlerini azaltarak ürünün yoğun olarak kullanılması durumunda yüksek performansının devamlılığını ve güvenilirliğini devam ettirir.  

  • Servis ve Bakı kolaylığı sağlamak için karmaşık bağlantı ve kablolama yerine bileşenler modüler olarak kullnıldığı için.Herhangi bir parçayı sökmek ve takmak çok kolaydır.Tahrik tekeri ve diğer tekerlekler istif makinesini yerinden kaldırılmadan sökülebilir. 
  • Operatörün forklifte olan güvenli mesafeyi koruyrak çalışabilmesi içn kumanda kolu yan taraf yerleştirilmiştir.Böylelikle yükleme yaparken işlemin güvenli olarak yapışlması sağlanmış olur. 


  • Elektronik kontrol sistemi sayesinde kaldırma işlemi sırasında doğru konumlandırma yaparak istiflenmenin istenildiği biçimde ve güvenle yapılmasını sağlar.  • CANBUS Teknolojisi sayesinde daha az kablolama yapılarak bakım ve yedek parça değişimi dah kısa sürede yapılabilmektedir.